Закрыть

Клиника Саенко теперь и в Киеве!

Диагностика и лечение патологии позвоночника. Применение авторской методики, шестнадцатилетний опыт и высокая результативность.
Контактный телефон и адрес нашего отделения в Киеве вы сможете найти на странице Контакты

Уважаемые читатели нашего сайта.

Мы не можем провести полноценную консультацию в дистанционном режиме. Консультация, это сложный комплекс действий специалиста, который включает опрос, осмотр, проверку обьема движений в суставах конечностей и позвоночника, рефлексов, прощупывание, диагностику осанки, осмотр рентгенограмм, МРТ, КТ, МЯРТ и др., занимает болеее 30 минут.И потому в режиме “ИНЕТ” наши “консультации” могут носить только характер предположения и совета. Наша задача правильно сориентировать вас в ваших действиях по выбору специалиста и методов обследования.

Мы можем Вам помочь только при личном контакте

Не требуйте от нас диагноза и рецептов лечения. Вы можете задавать вопросы любому из сотрудников нашей Клиники. При малейшей возможности мы обязательно ответим.

Задать вопрос

На Ваши вопросы отвечает Доктор-вертебролог высшей категории

Страницы:  1 2 3 4 5 6 >  >>
татьяна мельник |
Гребенка, Полтавская область
16.08.2018
Вопрос: Доброго дня,скажіть,будь ласка,чи у вас є дитячий ортопед,дитині 10 років,має сколиотичну поставу (сутулиться).Якщо є то які наші дії (чи можна у вас пройти необхідні обстеження у Києві )?
Ответ:

Доброго дня. Лікар ортопед-травматолог буде проводити консультації в м. Київ по запису з жовтня місяця. З повагою. Саєнко Г.Є.

Оксана Сергієнко |
Гребенка, Полтавская область
16.08.2018
Вопрос: Доброго дня! Я маю діагноз двобічний коксартроз Ro'' 2 ст.Можна до вас на консультацію, бажано в Києві.
Ответ:

Доброго дня. Лікар ортопед-травматолог буде проводити консультації в м. Київ по запису з жовтня місяця. З повагою. Саєнко Г.Є.

Анна Костюк |
Трускавец, Львовская область
10.08.2018
Вопрос: Доброго дня. Турбує інколи спазмуюча ліва рука. Скручує так - що не можу розігнути пальці. Такі спазми відбуваються, як правило раз /два на місцяць. А нещодавно пять разів підрят - заспазмувало, відпустило, знову спазмувало... З чого почати обстеження і до якого спеціаліста звернутись? Наперед дякую. З повагою, Анна
Ответ:

Шановна, Анна. Зверніться за допомогою до невропатолога або до психолога. Ви надали занадто мало інформації для визначення спеціаліста. Або зателефонуйте нам після 15 години кожного дня (крім неділі), щоб ми могли змогу задати вам додаткові питання. З повагою. Саєнко Г.Є.

Лена Салькова |
Борислав, Львовская область
04.08.2018
Вопрос: доброго дня !Мене болить спина ....(шия ...поперек.....і грудний відділ ).....болить голова і важко дихати .....порекомендували звернутись до Вас !!!!....
Ответ:

Шановна пані, Лена. Записуйтеся на консультацію. Я два тижні консультую в Трускавці. З повагою. Саєнко Г.Є.

Оксана Бабій |
Трускавец, Львовская область
31.07.2018
Вопрос: Добрий день, можна звернутись до Вас на лікування з таким висновком після проходження МРТ колінного суглоба ВИСНОВКИ: Латералізація надколінника. Хондромаляція надколінника, медіального виростка стегнової кістки І-ІІст. Помірно виражений синовіїт.
Ответ:

Доброго дня. Запишіться на консультацію до ортопеда-травматолога нашої Клініки. Ми зможемо покращити ваш стан, надати рекомендації. З повагою. Саєнко Г.Є.

Иосиф Коган |
Израиль
10.07.2018
Вопрос: Добрый день. Я планирую в первых числах сентября приехать в санаторий Карпаты. У меня проблемы с позвоночником и очень хочется попасть на консультацию к Вам и получить лечение. Мы в 2003 и 2004 годах лечились с женой у Вас. С уважением Иосиф Коган
Ответ:

Добрый день. С 9.09.18 г. планирую 2 недели принимать в г. Трускавец. Надеюсь, что график не изменится. С уважением. Саенко Г.Е.

Вікторія Литвин |
Жидачев, Львовская область
02.07.2018
Вопрос: Доброго дня, Генадій Євгенович. Турбують постійні болі голови (потилиця і виски). Є результати МРТ ( остерхондроз шийного відділу з випинанням мх дисків С4--С6 та остеохондроз грудного відділу з випинанням мх дисків Th6--Th9) та реоенцефалографія ( венозна гіпертензія з обох сторін). Медикаментозне лікування не допомогло, так як і масаж та мануальна терапія з вправлянням хребта. Скажіть, будь-ласка, чи можна у Вашій клініці позбутись такого роду болей і, якщо так, до якого саме лікаря звертатись на консультацію. Наперед дякую!
Ответ:

Доброго дня. Дані МРТ обстеження, наведені вами, не можуть бути причиною болі. Дистанційно поставити вам діагноз складно. Бажано, щоб ви знайшли час при\хати на консультацію. Записатися можете за телефонами вказаними на сайті. З повагою. Саєнко Г.Є.

Сергей Панченко |
Запорожье, Запорожская область
17.06.2018
Вопрос: Где найти 6 упражнений для спины. На Ютубе есть лиш три?
Ответ:

Добрий день. На Ютубі є два мікрофільми. З повагою. Саєнко Г.Є.

Ольга Добуш |
Борислав, Львовская область
12.06.2018
Вопрос: Доброго вечора. Мене турбує біль у нозі. Почався він у мене на 9- му місяці вагітності спочатку пухла нога коли опухлість зійшла почалися сильні болі( ліва нога). Недавно родила. Біль не проходить. По вулиці ходити неможу криваю. Мені радили звернутися до невропатолога. Щоб ви мені могли порадити?) Чи могла б я до вас приїхати ?) Скажіть будь ласка де ви знаходитесь?) Якщо б ви могли мене записати на прийом я дуже б просила вас записати мене на конкретний день і годину, бо я годую грудьми і дитинка ще немає місяця і щоб я могла на когось залишити. ) Дякую.
Ответ:

Добрий день. Бажано, щоб ви перед консультацією пройшли УЗД судин ураженої кінцівки. На консультацію можете записатися по буь-якому телефону, вказаному на сайті. З повагою. Саєнко Г.Є.

ольга ольга |
Запорожье, Запорожская область
03.06.2018
Вопрос: Здравствуйте! Посмотрите, пожалуйста , снимки с функциональными пробами, насколько серьезно смещение 4 позвонка и есть ли ещё какие-то нарушения? Симптомы проявляются такие, что стянуло спереди шею ( начиная от подъязычной кости и ниже), слева сильнее.  к шее спереди нельзя прикоснуться- повышенная чувствительность, особенно в подъяремной ямке. Не могу голову задирать назад. Длится уже 19 суток. Три дня назад перекосило язык у основания и ощущение, что сместился пищевод - при глотании пища упирается в шею справа. И ещё визуально видно как сместилась шортань, она будто,бы уходит за сухожилие справа видно при глотании https://cdn3.savepice.ru/uploads/2018/6/3/6777c838b81082fc8bf6b1decd5daec1-full.jpg https://cdn3.savepice.ru/uploads/2018/6/3/0fd5c8640faa9843b0ae9a8bb4f5ab14-full.jpg https://cdn3.savepice.ru/uploads/2018/6/3/e793281252834a9529ea6a3a0652fecd-full.jpg https://cdn3.savepice.ru/uploads/2018/6/3/dbd2220a98df46881d0bc4ea4c5942e5-full.jpg https://cdn3.savepice.ru/uploads/2018/6/3/6777c838b81082fc8bf6b1decd5daec1-full.jpg
Ответ:

Здравствуйте. Я не вижу тут снимков с функциональными пробами. И смещения значительного не вижу. Но на основания снимка лица рекомендую срочно обратиться к невропатологу. С уважением. Саенко Г.Е.

Страницы:  1 2 3 4 5 6 >  >>