Ми починаємо з точного діагнозу

Медичний центр «Клініка Саєнка»

«Клініка Саєнка» була організована лікарем Саєнко Геннадієм понад 20 років тому для надання кваліфікованої медичної допомоги при ураженнях хребта, суглобів та опорно-рухового апарату. На даний час в Україні працює дві філії: в Києві та в Трускавці.
В Києві працює Центр, що надає послуги у галузі вертебрології – лікування захворювань хребта та суглобів. Фахівці центру допоможуть вам при гострих та хронічних болях в спині, остеохондрозі, при ураженні сідничного нерва, при радікулиті, при гострому поперековому болю, при грижах та протрузіях дисків, при порушеннях статури тощо.
В Трускавці знаходиться комплексний діагностично-лікувальний медичний центр поліклінічного типу. Окрім лікування хребта та проблем опорно-рухового апарату, Центр надає допомогу в різних галузях медичної науки. Медичний центр забезпечений сучасним обладнанням, а комплекс ультразвукової діагностики експерт-класу є унікальним (декілька комплексів в Україні). Забезпечена можливість проведення мікрохірургічного втручання з допомогою електроскальпеля при урологічній, гінекологічній та дерматологічній патологіях. Проводяться оперативні втручання в косметичній та естетичній гінекології. Штат Клініки укомплектований висококваліфікованими лікарями, а відділення ультразвукової діагностики очолює доктор медичних наук України.
Про засновника
Геннадій Євгенійович Саєнко народився в 1961 році. В 1984 році закінчив Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора медичний інститут (Дніпропетровська медична Академія на даний час). Спеціалізація: неврологія. Понад 20 років працює в галузі вертебрологіі (наука про патологію хребта). Лікар вищоі категоріі. Розробник авторськоі методики мануальноі терапіі при лікуванні патологіі хребта. Має фахову освіту в галузях: психіатрія, наркологія, психологія, рефлексотерапія, народна та нетрадиційна медицина. Автор статей на медичну тематику в галузі вертебрології.
Організатор та керівник медичного центру «Клініка Саєнка». В 2013 році «За видатні заслуги у розвитку системи охорони здоров'я, медичної науки і практики, у становленні української національної медичної науки і практики, у становленні української національної медичної еліти й підготовці висококваліфікованих фахівців, вірність лицарським ідеалам та високий професіоналізм» Саєнка Геннадія Євгенійовича, організатора й керівника медичного центру «Клініка Саєнка» нагороджено Орденом Святого Станіслава 4-го ступеня з врученням йому Офіцерського Хреста.
За вагому особисту допомогу ЗСУ має подяки та грамоти від командування ЗСУ.
Послуга, що входить у вартість лікування
Виконання маніпуляцій на суглобах хребта в структурі лікувального масажу
Висока результативність у лікуванні
Безкоштовні внутрішньом'язеві ін'єкціі
Авторська методика при лікуванні
Наші переваги
Отримати кваліфіковану допомогу у зручний час для пацієнта
Лікар безкоштовно проводить огляд постави дітей
Вирішення проблеми та призначення лікування відповідно до потреб пацієнта
Гнучкий графік прийому та робота без вихідних
Безкоштовна діагностика постави у дітей
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Вже після першого огляду лікаря пацієнт відчуває полегшення стану

Записатись на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами якнайшвидше!
Made on
Tilda